امروز : سه شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۰

Breadcrumbs

اخبار سایت

روز زن مبارک باد

شهردار و اعضای شواری اسلامی شهر طالقان در پیامی میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها (روز زن و روز مادر) و تولد حضرت امام خمینی(ره) را تبریک گفتند.
توسعه صنعت گردشگری پایدار در دستور کار شهرداری طالقان

جلسه مهندس قاسم پور شهردار طالقان با هتل داران و مجموعه های گردشگری شهر طالقان با حضور رییس اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان طالقان برگزار شد.
نصب تابلوهای ویژه تبلیغات انتخابات کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در نقاط مختلف شهر طالقان

مهندس قاسم پور شهردار طی مصاحبه ای با روابط عمومی شهرداری طالقان گفت: به منظور ساماندهی و مدیریت مناسب تبلیغات کاندیداهای مجلس شورای اسلامی و با هدف مشارکت موثر در برگزاری انتخاباتی پرشور و نیز جلوگیری از آلودگی بصری، شهرداری طالقان اقدام به آماده‌سازی و استقرار تابلوهای ویژه نصب پوسترهای تبلیغاتی در معابر اصلی حوزه شهری نموده است تا جلوی بی نظمی های تبلیغاتی را در شهر بگیریم.
برگزاری راهپیمایی پر شکوه 22 بهمن در شهرستان طالقان

شهردار و اعضا شورای اسلامی شهر با صدور پيامي از حضور چشمگير آحاد مردم مؤمن، انقلابي و ولايتمدار شهرستان در راهپيمايي حماسي يوم الله ۲۲ بهمن قدردانی كردند.
شهرداری طالقان در مراسم راهپیمایی 22 بهمن شهرداری آماده هر گونه ارائه خدمات است
شهردار طالقان:

شهردار طالقان ضمن تبریک فرا رسیدن چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب عنوان کرد: شهرداری طالقان در مراسم راهپیمایی 22 بهمن شهرداری آماده هر گونه ارائه خدمات است.
۲۲ بهمن مبارک باد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری طالقان مهندس قاسمپور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر با صدور پیامی یوم الله ۲۲ بهمن را تبریک گفته و همه اقشار مردم را دعوت به حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن کردند.
برگزاری جلسه کمیسیون بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری

جلسه کمیسیون بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری با حضور شهردار واعضای این کمیسیون در دفتر شهردار طالقان برگزار گردید.

مزایده

مناقصه