به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان، در حاشیه این طرح مهندس گودرزی معاونت خدمات شهری شهرداری در مصاحبه با روابط عمومی شهرداری طالقان  افزود: طرح پاکسازی زباله های حاشیه پل ورودی محله گلینک که در ورودی روستاهای پایین طالقان قرار دارد به همت شهرداری طالقان و اداره محیط زیست انجام گردید. وی ادامه داد: طبق […]

به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان، در حاشیه این طرح مهندس گودرزی معاونت خدمات شهری شهرداری در مصاحبه با روابط عمومی شهرداری طالقان  افزود: طرح پاکسازی زباله های حاشیه پل ورودی محله گلینک که در ورودی روستاهای پایین طالقان قرار دارد به همت شهرداری طالقان و اداره محیط زیست انجام گردید.

وی ادامه داد: طبق اصل 50 قانون اساسی کشور حفظ محیط زیست وظیفه همگان است و محیط زیست جز با مشارکت آحاد مردم حفظ نخواهد شد چرا که این طبیعت فقط مختص ما نیست  و سرمایه ای مشترک بین ما و نسل های آینده می باشد و حفظ  محیط زیست مسئولیت اجتماعی همه ی ماست تا زمانی که دیگر شاهد رها شدن زباله در طبیعت نباشیم.

بنابراین شهروندان محترم می توانند با برداشتن حتی یک زباله  از روی زمین در این امر مهم مشارکت و به آیندگان کمک نمایند تا علاوه بر حفظ محیط زیست و طبیعت، آن را سالم  به نسل های آینده تحویل دهیم .

مهندس گودرزی در پایان با اشاره به اینکه هر شهروند با برداشتن یک زباله  از روی زمین می تواند در حفظ محیط زیست سهیم باشد خواستار همکاری و مشارکت همه جانبه اهالی شریف طالقان، دوستداران محیط زیست و کلیه ارگان های  شهرستان طالقان در راستای حفظ  و نگهداری از طبیعت زیبای طالقان گردید.