امروز : دوشنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۴

روز جانباز گرامی باد

مراسم بزرگداشت روز جانباز به مناسبت ولادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) با حضور اعضای شورای اسلامی شهر در شهرداری طالقان برگزار گردید.
روز جانباز گرامی باد
یکشنبه | ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۵:۴۳ |
کد خبر : ۷۰۹ |
اخبار

به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان، در این مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید ، مهندس علی قاسم پور شهردار طالقان  ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به فداکاری ها و جانفشانی های جانبازان اشاره نمود و گفت: حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام، جلوه عشق و ايثار، تبلور رادمردى و تجسّم شجاعت و شهامت، الگویی برای جانبازان عزیز ما هستند.

آن حضرت  فرمانده و پرچمدار سپاه امام حسين علیه السلام در روز عاشورا بود، که خود را فدای امام زمان خویش ‌(امام حسین علیه السلام) کرد.

آنچه که در مصاف نابرابر با دشمن،باعث پیروزی می شود و کمبود امکانات را جبران می کند، ایثار و فداکاری جانبازان و شهدا است که از خود نشان دادند.

در ادامه این مراسم اعضای شورای اسلامی شهر طالقان ضمن تقدیر از خدمات شبانه روزی شهرداری در راستای مبارزه با ویروس کرونا مطالب ذیل را در وصف مقام شامخ جانبازان عنوان نمودند.

دکتر نادر صادقیان، سخنگو و رییس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی، پس از تبریک این مناسبت وتکریم خدمات و ایثار جانبازان و تشکر از اقدامات شهردار و کارکنان شهرداری در مقابله با کرونا برلزوم ادامه این روند و تمرکز بر اقدامات پیشگیرانه در این حوزه حساس و حیاتی تاکید کرد.

سرکار خانم حمیرا مقیمی نایب رییس شورای اسلامی: جانبازان گرا‌نقدر تا مرز شهادت پیش رفتند ولی تقدیرشان ماندن در این دنیا، ثبات قدم در ادامه مسیر و تحمل برخی از سختی‌ها و مشکلات بود و در این راستا اجر بالاتری دارند.

مهندس حامد صادقیان رییس کمیسیون عمرانی شورای اسلامی: جانبازان عزیز همیشه شاکرند و احساس سرافرازی و سربلندی می‌کنند چرا که  با از دست دادن بخشی از سلامتی خود در راه عقیده و آرمان معامله معنوی سودآوری با خداوند متعال انجام دادند که قیمت و ارزش این معامله  کمتر از شهادت نیست.

در پایان دکتر نادر صادقیان به نمایندگی از اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار لوح سپاس و هدیه ای جهت تجلیل و تکریم به اقای صفدر مامانی جانباز دلاور شهرداری اهداء نمود.

 

 

مزایده

مناقصه