امروز : چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۵

روز جهانی کار و کارگر گرامی باد

مهندس قاسمپور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر طالقان با صدور پیامی روز کارگر را تبریک گفتند
روز جهانی کار و کارگر گرامی باد
چهارشنبه | ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۰۸:۲۶ |
کد خبر : ۷۱۵ |
اخبار

به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان، متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

فرهنگ كار،عالي ترين تصوير سازندگي و تحول است كه پيامبر رحمت و مهر گستر اسلام در روند زندگي انسان ها، بر دستان توانمند كارگر بوسه زده و با اين عمل به احسن وجه، منزلتي عظیم به اين قشر بخشيده است.
 

نكوداشت روز جهاني كار و كارگر به پاس خدمات صادقانه و بي دريغ كارگران شريف، مؤمن و صبور ايران اسلامي، فرصتي مغتنم و بي نظير است تا به تأسي از پيامبر اعظم (ص)، زحمات بي بديل این قشر زحمتکش را ارج نهيم.

در هر جامعه‌اي که هدفش نیل به سوي رشد، تعالي و شكوفايي است كارگرانش نقشی بی بدیل را ایفا می‌کنند و حکم بازوانی را دارند که نیروی محرکه چرخه پیشرفت آن را به گردش در می‌آورند. بدون شك تمامی پيشرفت‌هاي حاصل در مسير زندگي نشات گرفته از رشد و پويايي فكر و گسترش انديشه‌ورزي است که علم را با عمل درآمیخته و از فرصت انديشه و بازوي توانمند كارگران بهتر استفاده نموده تا توسعه و پيشرفت رونقي دو چندان در پی داشته باشد.

افتخارات امروز شهرداری مدیون تلاش و همراهی کارگران است و اگر موفقیت هایی در شهر صورت گرفته شود از برکت تلاش و عرق ریختن این قشر تلاشگر است.

ضمن تقدير از كارگران متعهد و پرتلاش شهر طالقان به ویژه کارگران پرتلاش مجموعه شهرداری ، اين روز خجسته را به يكايك آنان تبريك عرض نموده، توفيق روز افزون و سلامتی ، کارگران و پاکبانان عزیز را خصوصا در شرایط  کنونی ویروس کرونا از درگاه خداوند متعال مسالت داریم.

 

 

مزایده

مناقصه