امروز : چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۷

روز معلم گرامی باد

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر طی پیامی فرا رسیدن روز معلم را به فرهنگیان عزیز کشور تبریک گفتند
روز معلم گرامی باد
پنج شنبه | ۱۳۹۹/۰۲/۱۱ - ۰۸:۲۹ |
کد خبر : ۷۱۶ |
اخبار

به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان، متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

سالروز شهادت متفکر و فیلسوف عالی مقام و استاد فرزانه شهید مرتضی مطهری یادآور تلاش و مجاهدت مردان و زنان فرهیخته و فرهنگ سازی است که در تاریخ پرافتخار این سرزمین در حریم معطر و نهاد مقدس مدرسه زیباترین جلوه های تعلیم و تربیت را به نمایش گذاشته و فرزندان این مرز و بوم را به گوهر دین ، اخلاق و دانایی زینت می بخشند.

معلمان عزیز همواره در همه اعصار و ملل شایسته تکریم و تعظیم بوده و هر اندازه جامعه قدردان خدمات آنان باشد کشور مسیر توسعه و پیشرفت را با سرعت بیشتری طی خواهد نمود.

جامعه معلمان شهرستان طالقان نیز همواره تلاش کرده اند  تا از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری در صحنه های مختلف تاریخی دفاع کنند و وظیفه آموزش به نسل های آینده را همچون سربازی جان برکف انجام دهند.

بدینوسیله ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید آیت الله مرتضی مطهری (ره) و گرامیداشت روز معلم ، این روز را به معلمان سختکوش طالقان که صادقانه در سنگر‌های تعلیم و تربیت، خدمت می‌کنند تبریک گفته و آرزومندیم بیش از پیش شاهد موفقیت های روز افزون معلمان گرانقدر و همچنین تعالی و رشد علمی دانش آموزان این مرز و بوم باشیم.

 

 

مزایده

مناقصه