امروز : سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۰۳

سالروز آزادسازی خرمشهر گرامی باد

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر طالقان طی پیامی سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر را تبریک گفتند.
سالروز آزادسازی خرمشهر گرامی باد
شنبه | ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۰۶:۵۸ |
کد خبر : ۷۲۹ |
اخبار

به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان، متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

تاریخ پر تلالو ایران عزیز اسلامی مشحون از رویدادها و واقعه‌های مهم و تاثیرگذاری است که برای همیشه در یادها و خاطره ها باقی می ماند و امسال تقارن ارزشمند روز جهانی قدس، به عنوان نماد ظلم‌ستیزی و مبارزات ضدصهیونیستی امت اسلامی، با سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر در عملیات بیت المقدس و روز مقاومت، ایثار و پیروزی بیانگر پیوند عمیق و معنادار آرمان قدس شریف با ارزش‌های ناب انقلاب اسلامی است.

یوم ا... سوم خرداد  یکی از عالی ترین نمادهای ایستادگی و رادمردی ملتی است که در اوج مظلومیت در برابر قلدرمأبان تاریخ زمان خویش مردانه ایستاد و عزت و اقتدارش را در پرتو عنایت حضرت دوست و رهبری حکیمانه و شجاعانه امام راحل عظیم الشان(ره) به رخ کشید.

عملیات غرور آفرین بیت المقدس که آزادسازی خرمشهر در سوم خرداد سال ۱۳۶۱ را در پی داشت، نماد و الگوی ماندگار شجاعت، غیرت و اتحاد ملتی بزرگ در برابر بدخواهان انقلاب و ایران اسلامی است که به خیال موهوم و خام خود و اربابان خویش قصد داشتند، با تصرف خاک ایران عزیز، به انقلاب مردمیِ ما صدمه وارد کنند و مانع از گسترش انقلاب الهام بخش مردم ما شوند.

ملت ایران که با گوش فرا دادن به ندا و فرمان بنیانگذار انقلاب اسلامی، انواع توطئه ها و نیرنگ های دشمنان را پس از پیروزی انقلاب با جانفشانی و ایثار شکست دادند، در دوران 8 سال دفاع مقدس نیز با ایستادگی و مقاومت در دفاع از شرف و ارزش های مقدس این آب و خاک مجاهدت ورزید و با نهادن جان خویش در طبق اخلاص، حماسه های ماندگاری نظیر حماسه آزادسازی خرمشهر را رقم زد و اجازه نداد تا وجبی از خاک ایران در تسلط دشمن باقی بماند.

فرا رسیدن سوم خرداد، سالروز فتح غرور آفرین خرمشهر را به خانواده معظم شهدا و ایثارگران، دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس و مردم شهید پرور کشور و طالقان تبریک و تهنیت عرض می نماییم و امیدواریم همانگونه که در دوران دفاع مقدس با پایمردی و ایستادگی و مقاومت ملت بزرگ ایران، روز به روز به پیشرفت های چشمگیر در عرصه های مختلف و عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی دست یافته ایم؛ در سایه وحدت و همدلی و پیروی از فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، شاهد توسعه روزافزون کشورمان باشیم. ان شاءالله

 

 

مزایده

مناقصه