چهارشنبه, 27 دی 1396

عنوان : پیام تبریك مهندس بهزادی شهردار طالقان بمناسبت فرا رسیدن سال 1396
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۰۱/۰۱ 
ساعت : ۱۲:۷:۳۴


بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم العجل لولیک الفرجنوروز یکی از بزرگ ترین و فراگیر ترین آیین ها و جشن های تمدنی  است که به فرهنگ ، تاریخ  و هویت ایرانی در هر جایی از گیتی شورو شوق و رونق ویژه می بخشد و انسان را همنشین نور، امید، انگیزه، و تلاش می نماید زیرا نوروز رستاخیز بزرگ زندگی و انسان است. زایش دوباره و سرآغاز دیگر برای رستن ها و شکفتن ها و به تعبیر زیبایی ، نوروز به راستی جشن بازگشت به آغاز است . 
همچنین نوروز برای ملت ما الگویی از همدلی و مهربانی به عنوان تنها رمز پیروزی و بهروزی است. مردم  ما با همدلی و همبستگی ، سختی ها و مصائب فراوانی را پشت سر گذاشته اند. اینک و در آستانه سال های بلوغ و بالندگی ایران اسلامی ، بار دیگر نیازمند وحدت و همدلی تمام شهروندان برای تحقق آرزوها و آرمان های مشترک مان هستیم . نوروز که موسم نزدیکی و پیوند دلها و آرزوهاست فرصت مناسبی است تا با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم تا رسیدن به شهری آباد , توسعه یافته و تحقق یک زندگی توام با معنویت ، آرامش و امید ، لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنداریم
بسیاری از اهداف گذشته ما در طالقان  ، امروز به واقعیت تبدیل شده اند و امیدواریم که در آینده ، به شهری فراتر از آرزوها و رویاهای امروز مان دست یابیم .امید است با تکیه بر خداوند منان ، با عزمی راسخ و بکار بستن همت و تلاش خود و مطالعه ، بررسی و برنامه ریزیهای مناسب و استفاده از نظرات مردم و صاحب نظران ، مشارکت شهروندان ، همکاری دستگاههای استانی و شهرستانی ، حمایت های شورای محترم اسلامی شهر،  حرکت به سمت توسعه همه جانبه و تامین منابع پایدار و مستمر درامدی و استفاده بهینه از سرمایه گذاریها و پروژه های زیر بنایی و عمرانی که  از اهداف عمده شهرداری خواهد بود ، تسریع یابد . 
خدا را شاکریم سال “اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل” را با وجود تمام کمبود ها و موانع ، با افتخار به خدمتگزاری به مردم شریف و قدرشناس طالقان و با اتکال به الطاف بیکران الهی تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و با معاضدت و همکاری همه پرسنل زحمتکش و با همدلی و مشارکت همه دلسوزان سپری کرده ایم . 
اینجانب ضمن عرض ارادت و شاد باش فرارسیدن نوروز باستانیبه مردم فهیم شهرستان طالقان ، خانواده های معظم شهدا ، جانبازان ، رزمندگان ، ایثارگران  از صبوری و متانت مردم عزیز برای حفاریهای شرکت گاز صمیمانه تشکر و قدردانی مینمایم و خوشحالم که با وجود همه موانع در اجرای این پروژه بزرگ و حیاتی بزودی همه تلاشها منجر به چشیدن شهد شیرین نعمت گاز خواهد شد. در پایان با امید به فردایی بهتر و بهاری پربارتر ، بر آستان آفریدگار یگانه سر به سجده شکر می گذارم و فروتنانه از او طلب می کنم که :"یا مقلب القلوب و الابصار ، یا مدبر اللیل و النهار ، یا محول الحول و الاحوال ، حول حالنا الی احسن الحال"


  
                                                                                                                                   احمد بهزادی – شهردار طالقان  
 :. پورتال شهرداری طالقان .: