پنج‌شنبه, 6 آذر 1393
               
اطلاع رسانی


پايگاه هاي اطلاع رساني

سایت های مرتبط

انتقادات و پیشنهادات

همشهـری گرامـی با ارسال نظـرات و پیشنهـادات خود به شماره پیامک 3000604050 یاریگـر مـا باشیـد
 اخبار
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۹/۰۵ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۹
اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان طالقان با عنوان شکوه مقاومت در محل مسجد جامع شهر طالقان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان همزمان با این اجتماع ، یادواره شهدای دانش آموز و فرهنگی نیز برگزار گردید. در این مراسم که به همت و تلاش سپاه ناحیه طالقان ، آموزش و پرورش ، شهرداری ، فرمانداری و سایر ادارات برگزار گردید بصورت نمادین پرچم جمهوری اسلامی ایران از دست پدر بزرگوار شهید  والامقام سید علیخانی به فرمانده پایگاه بسیج اداره آموزش و پرورش اهدا شد. پدر شهید سید علیخانی ضمن یادآوری یاد و خاطره فر ...
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۹/۰۱ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۱۸

بسیج توانمندی های تحسین برانگیز و عظیمی را به نمایش گذاشته است و مایه افتخار و سربلندی اسلام و انقلاب و کشور شده است. پايدارى در راه حق و تحمل رنج‏هاى اين راه پُرحادثه، از ويژگى‏هاى ضرورى براى رسيدن به ارزش‏هاى الهى است. بسيج با بينش عميق خود، انگيزه لازم را براى تلاش تا پاى جان در افراد ايجاد مى‏كند. راستى گفتار، درستى عمل و اخلاص قلبى بسيجيان، زمانى مُهر تأييد مى‏خورد كه بردبار باشند و قدمى به عقب برندارند. به فرموده مقام معظم رهبری : "همین بیدار شدن، همین حساس بودن، همین انگیزه داشتن، همین ایمان، همین امید، همین تکیه به هدایت الهى و اعتماد به کم ...

تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۸/۲۷ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۴۲
شهرداري طالقـان به استناد ماده 5 آئین نامه مالی شهرداریها و بـه استنـاد مجـوز شمـاره 9 مورخ 93/1/20 شورای اسلامی شهر طالقان در نظر دارد نسبت به فروش شش قطعه زمین متعلق به خود ( با کاربریهای باغ شهر) هر یک به مساحت 2000 متر مربع، مطابق نقشه و مشخصات لازم و قیمت کارشناسی دادگستری از طریق مزایده عمومی ( کتبی ) اقـدام نمایـد،  لـذا کلیـه متقاضیـان از تـاریخ نشر آگهی نوبـت دوم بـه مـدت 10 روز بـه غیـر از ایـام تعطیـل مهلـت دارنـد که جهت دریافت و تکمیل فرمهای کلی شرکت در مزایـده همـراه بـا کروکی و مشخصـات قطعـات و بهاء هر قطعه،  بـه واح ...
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۸/۲۷ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۳۷
شهـرداري طالقـان در نظـر دارد به استناد موافقتنامه های شماره 21/52/35677 مورخ 93/7/9  معاونت محترم برنامه ریزی استانداری البرز عمليات عمراني مشروحه ذيل را از طريق مناقصـه عمومـي واگـذار نمايـد.لـذا از اشخـاص حقـوقي واجد شرايط جهت شركت در مناقصه دعوت بعمل مي آيد
کیائی نژاد در نطق میان دستور مطرح کرد: گاز رسانی و راه اندازی جاده جدید هشتگرد به طالقان تسریع یابد 
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۸/۲۲ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۶۸

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مفید کیائی نژاد در نطق میان دستور خود در صحن علنی امروز (چهارشنبه، 21 آبان ماه) ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سرور شهیدان، اباعبدالله الحسین(ع) و یاران باوفایش گفت: این ایام متعلق به بزرگ ترین آمر به معروف و ناهی از منکر، امام حسین(ع) است لذا با عنایت به این ایام و مطرح بودن قانون زیبای امر به معروف و نهی از منکر در صحن علنی مجلس شورای اسلامی بر آن شدم در این فرصت کوتاه مختصری پیرامون عظمت این دو فریضه فراموش شده مطالبی را با الهام گرفتن از آیات شریفه قرآن و گفتار معصومین(ع) به عرض شما برسانم.

...
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۸/۲۲ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۴۶

طی سفر یکروزه دکتر معصومی معاونت امور عمرانی استانداری البرز به همراه شورای عالی شهرسازی و معماری و سایر مدیران استان البرز به شهرستان طرح جامع شهر طالقان بررسی گردید.
دکتر معصومی و هیئت همراه در این جلسه ضمن بازدید از روستاهای حریم شهر در محل فرمانداری حضور یافته و به بررسی نقطه نظرات شوراها و مدیران در خصوص طرح جامع شهر طالقان پرداختند. دکتر معصومی در پایان جلسه ضمن تشکر از نظرات کارشناسان در این خصوص تسریع در انجام مراحل قانونی و ابلاغ طرح جامع شهر طالقان را خواستار شدند.

معرفی امامزادگان طالقان: امامزاده زكریا سلام الله علیه 
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۸/۱۹ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۴۴

نسب ايشان به امام موسی کاظم (ع) می رسد. امامزاده در منطقه ای کوهستانی در جنوب روستای ميراش در 11 کيلومتری غرب شهر طالقان و در محوطه ای حدود 4000 متر مربع واقع شده است .اين بقعه دارای ضريح چوبی است که ارزش تاريخی دارد .گنبد آن مطابق معماری محلی رک (مخروطی)و فاقد گلدسته است . جنب بقعه مسجدی احداث گرديده که فضای سبز مناسبی نيز به آن اضافه شده است .اين بقعه جزو آثار تاريخی به شمار می آيد و مربوط به هفتم يا هشتم هجری است.

تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۸/۱۴ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۷۳

احمد بهزادی شهردار طالقان و حاج کامیار رفیعی ریاست شورای اسلامی شهر طالقان طی پیامی درگذشت جانباز سرفراز حاج محمد حسن صادقیان عضو اسبق شورای اسلامی شهر را تسلیت گفته و ضمن شادی روح آن مرحوم تسلی خاطر بازماندگان را مسئلت نمودند.روحش شاد و یادش گرامی باد.

تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۸/۱۴ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۴۷

مراسم گرامیداشت روز ۱۳ آبان دیروز سه شنبه با حضور اقشار مختلف مردم و جمعی از مسئولان در طالقان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان، مراسم گرامیداشت سیزدهم آبان امسال که مصادف با عاشورای حسینی بود با حضور امام جمعه و جمع کثیری از مردم و دانش آموزان که پرچم‌های عزاداری  سالار شهیدان امام حسین (ع) را در دست داشتند آغاز شد. عزاداران حسینی در قطعنامه‌ای اعلام کردند ارتکاب هرگونه اشتباه و غلطی از سوی دشمنان با پاسخ سخت، کوبنده و پشیمان کننده عاشوراییان و پیروان اباعبدالله الحسین مواجه و ایران ...

تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۸/۰۷ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۵۸

جلسه کارگروه پسماند شهرستان طالقان براساس بند 3 صورتجلسه 7 مهر 93 برگزار شد.به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان این جلسه به منظور جانمایی مکان استقرار سامانه زباله سوز شهرستان طالقان در محل فرمانداری تشکیل گردید. البرزی مدیر کل شهری استانداری ،محمدی مدیرکل محیط زیست استان البرز،لهراسبی سرپرست فرمانداری شهرستان طالقان ،بهزادی شهردار و اعضای دیگر کارگروه حضور داشتند و در خصوص جانمایی محل استقرار سامانه زیاله سوز شهرداری به بحث و بررسی پرداختند.در پایان از محل های پیشنهادی شهرداری بازدید نمودند.

تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۸/۰۶ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۵۵

هدف از اجرای طرح‌های پدافند غیرعامل کاستن از آسیب‌پذیری نیروی انسانی و مستحدثات و تجهیزات حیاتی و حساس و مهم کشور علیرغم حملات خصمانه و مخرب دشمن و استمرار فعالیت‌ها و خدمات زیر بنایی و تامین نیازهای حیاتی و تداوم اداره کشور در شرایط بحرانی ناشی از جنگ است. در ادامه مطلبی از پایگاه اطلاع رساتی سازمان پدافند غیر عامل می آوریم.

تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۷/۲۹ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۸۵

با توجه به بارش های اخیر در سطح شهر طالقان که تازگی و طراوت خاصی به چهره شهر داده است، با تلاش و زحمات شبانه روزی پرسنل خدمات شهر که در یک هفته اخیر بصورت دوره ای انهار سطح شهر را لایروبی نمودند، تردد شهروندان به سهولت در حال انجام است. هادیان مسئول خدمات شهری ضمن اعلام موضوع یادآور شد شهروندان می توانند با تماس با شماره 137 در صورت آبگرفتی و مسائل شهری مراتب را جهت رسیدگی اعلام نمایند.

صفحه1از9123456789.بعدي.
  آرشيو اخبار

مناسبتها
  آذر 1393  
 
شب یلدا

رحلت حضرت رسول اکرم (ص)-شهادت امام حسن مجتبی (ع)

روز وقف

روز وحدت حوزه و دانشگاه

    
روز پژوهش

     
اربعین حسینی(تعطیل)

شهادت آيت الله دستغیب سومین شهید محراب

روز دانشجو

تصويب قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران

ولادت حضرت امام موسی کاظم (ع)

روز نيروي دريايي

روز بسيج مستضعفان به فرمان حضرت امام خميني(ره)

 
 
 
 احمد بهزادی
شهردار طالقان


اوقات شرعي امروز تهران
اذان صبح: times0
طلوع آفتاب: times1
اذان ظهر: times2
غروب آفتاب: times4
اذان مغرب: times5
  اوقات شرعي 30 روز آينده
خلاصه آمار سایت
آمار کلی
آمار کل بازدید 27125
پربیننده ترین روز 06/05/1393
آمار پر بيننده ترين روز 115
بازديد امروز 18
بازديد ديروز 82

 آماربازدید کنندگان : 2233
:. پورتال شهرداری طالقان .:
DOURAN Portal V3.9.8.28
V3.9.8.28
Ajaums