يکشنبه, 12 بهمن 1393
               
اطلاع رسانی


پايگاه هاي اطلاع رساني

سایت های مرتبط

انتقادات و پیشنهادات

همشهـری گرامـی با ارسال نظـرات و پیشنهـادات خود به شماره پیامک 3000604050 یاریگـر مـا باشیـد
 اخبار
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۱۱/۱۰ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۸
شهرداری طالقان در نظر دارد به استناد مجوز شماره 499 مورخ 6/9/93 شورای اسلامی شهر طالقان در خصوص تعدادی از وسائط نقلیه مشروحه ذیل الذکر خود را از طریق مزایده عمومی بفروش برسانـد،  لذا از متقاضیان شرکت در مزایده دعوت بعمل می آید جهت بازدید خودروهای مورد نظر بمدت ده روز کاری بعد از درج آگهی نوبت دوم به محل موتوری شهرداری واقع در شهر طالقان – پـردسـر– ساختمان موتوری مراجعـه نمـائیـد.
ضمناَ، هزینه چاپ آگهی درروزنامه به عهده برنده مزایده می باشد، توضیح اینکه پرداخت هرنوع مالیات و ...
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۱۱/۰۹ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۲۳
عملیات لوله گذاری گاز در بلوار ورودی شهر در حال اجرا است. به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان طبق برنامه ریزی انجام شده و برای تسریع در عملیات گازرسانی شهر طالقان لوله گذاری به طور همزمان در شهر و ایستگاه مرکزی زیدشت انجام می گیرد و به لوله ها در مسیر به هم متصل خواهد شد. 

تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۱۱/۰۸ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۱۹
مراسم بدرقه کاروان راهیان نور دانش آموزان دبیرستان سمیه شهر طالقان با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولین برگزار شد.این مراسم که ساعت 7 صبح روز سه شنبه 7 بهمن در محل دبیرستان سمیه برگزار شد امام جمعه طالقان مطالبی در خصوص اهمیت آشنایی دانش آموزان با دفاع مقدس ایراد نمود.در پایان این مراسم دانش آموزان کاروان راهیان نور دبیرستان سمیه بدرقه شدند. 
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۱۱/۰۴ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۴۵
مردم همیشه در صحنه طالقان روز جمعه پس از اقامه نماز جمعه، در اعتراض به اقدام موهن نشریه فرانسوی در اهانت به ساحت رسول اکرم (ص)، راهپیمایی کردند.به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان، شرکت کنندگان دراین راهپیمایی از مسجد جامع شهر تا میدان شهید فلاحی با سردادن شعارهایی اقدام موهن نشریه فرانسوی در هتک حرمت به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام را محکوم کردند.
در راهپیمایی شهردار،امام جمعه، مسئولان ، خانواده های معظم شهدا همگام با اقشار مختلف مردم با سردادن شع ...
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۱۱/۰۱ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۴۵
جلسه هماهنگی کمیته فضاسازی و تزئینات شهری در ایام دهه فجر در محل شهرداری طالقان تشکیل شد.به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان در این جلسه که با حضور شهردار،شوراهای بخش و شهرستان و سایر اعضای کمیته فضاسازی و تزئینات شهری برگزار گردید ضمن بررسی پیشنهادات اعضا مقرر شد که در دهه فجر سال جاری در شهرستان طالقان فضاسازی،آذین بندی و تزئینات شهری به صورت یکپارچه انجام گردد.
شهردار طالقان نیز ضمن تاکید بر اجرای یکپارچه تزئینات و اذین بندی در سطح شهرستان،همکاری همه دهیاران و شوراهای محترم را در برگزاری هر چه باشکوهتر جشن پیروزی انقلاب اسلامی خواست ...
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۱۰/۲۷ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۴۰
طرح ساماندهی تبلیغات شهری طالقان با نصب استندهای طرف قرارداد شهرداری طالقان به مرحله اجرا درآمد.  شهرداری طالقان با هدف ساماندهی نصب بنرهای تبلیغاتی با شرکت پیمانکار این طرح وارد مذاکره شد و تعیین گردید که در فاز اول این طرح 24 پایه استند در مناطق مهم شهری نصب گردد.
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۱۰/۲۱ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۳۶
جشن با شکوه میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) برگزار شد. در این مراسم که قبل از نماز سیاسی عبادی جمعه در مسجد جامع شهر طالقان برگزار گردید مسئولین شهرستان و عموم مردم شرکت داشتند.سخنران این مراسم حجت الاسلام والمسلمین فتاحی مدیر حوزه علمیه شهرستان طالقان بودند که  سخنانی در مورد شخصیت والای پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) ایراد کردند. حجت الاسلام و المسلمین حسینی امام جمعه شهرستان طالقان نیز در خطبه های نماز جمعه ضمن گرامیداشت هفته وحدت ، توجه به مساله اسلام هراسی در غرب و لزوم وحدت و همفکری مسلمانان را خواستار شدند.   ...
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۱۰/۱۸ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۵۴

شهروند محترم:
با سلام
     با توجه به اجرای طرح ممیزی املاک واقع در محدود قانونی شهر، ممیزان شهرداری طالقان از تاریخ 20/10/1393 جهت ممیزی ملک جنابعالی مراجعه می نمایند.
لذا خواهشمند است:
به منظور تسهیل در امر فوق مدارک ذیل را قبلاَ مهیا و فقط جهت رویت ممیزان که دارای کارت شناسایی عکسدار و ممهور به مهر شهرداری می باشد ارائه نمائید.
1- سند مالکیت دفترچه ای یا بنچاق – اسناد عادی ( قولنامه ای ) اجاره نامه یا هر نوع قرارداد
2- پروانه ساختمان و پایان ساختمان ( پایان کار )
...

تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۱۰/۱۷ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۶۵
به گزارش دفتر فنی شهرداری پس از ابلاغ قرارداد پروژه ممیزی و آماده نمودن نقشه GIS شهر طالقان با سازمان فناوری اطلاعات شهرداری کرج طی جلسه 16 دی ماه 93 در محل شهرداری طالقان با تیم ممیزی سازمان مذکور با مدیریت مهندس ردائی رسما وارد مرحله اجرایی خود گردید. شهرداری طالقان از عموم مردم فهیم شهر درخواست می کند همکاری خوبی با تیم ممیزی بعمل آورند.
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۱۰/۱۵ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۱۱۱
سید حمیدطهایی استاندار البرز در جلسه اعضای شورای مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان که در سالن شهدای دولت استانداری تشکیل شد، ضمن اشاره به جایگاه ویژه روابط عمومی در دستگاه ها اظهار داشت: عنوان می شود روابط عمومی ها پل ارتباطی بین دستگاه های اجرایی و مردم هستند اما بنظرمی رسد این پل به جاده ای یکطرفه منتهی شده است و باید بار دیگر بین مردم و دستگاه ها پل به جاده ای دو طرفه زد.وی همچنین بر ضرورت تدوین برنامه یکسال آتی روابط عمومی دستگاه ها، رسیدگی به امور پرسنلی روابط ع ...
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۱۰/۱۱ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۷۰
شهرداری طالقان با ایجاد غرفه مشترک با شهرداری شهرجدید هشتگرد در پنجمین نمایشگاه شهر ایده آل حضور یافت. این نمایشگاه از تاریخ 8 تا 11 دی ماه در جزیره کیش برگزار شد و شهرداری طالقان جهت معرفی شهر طالقان و فرصت های سرمایه گذاری این منطقه گردشگری در افق 5 ساله  در این نمایشگاه شرکت کرد. 
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۱۰/۰۹ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۵۵

 مراسم گرامیداشت سالروز حماسه 9 دی در طالقان صبح امروز برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان، مردم با حضور در مسجد جامع شهر طالقان بار دیگر با آرمان‌های مقدس جمهوری اسلامی ایران و امام راحل و مقام معظم رهبری پیمان بستند که تا آخرین لحظه پشتیبان نظام باشند. مردم شهید پرور طالقان با سر دادن شعارهایی مانند مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، تا خون در رگ ماست خامنه‌ای رهبر ماست، با دیگر پشتیبانی خود را از نظام و رهبری اعلام کردند. سخنران این مراسم حجت الاسلام و المسلیمن رزاقی ا ...

صفحه1از9123456789.بعدي.
  آرشيو اخبار

مناسبتها
  بهمن 1393  
 
قیام مردم تبریز به مناسبت چهلمین روز شهادت شهدای قم

پیروزی انقلاب اسلامی ایران و سقوط نظام شاهنشاهی

روز نیروی هوایی

روز فناوری فضایی

بازگشت امام خمینی به وطن و آغاز دهه فجر

ولادتن حضرت معصومه (س)

ولادت امام حسن عسگری (ع)

سالروز حماسه مردم آمل

 
 
 
 احمد بهزادی
شهردار طالقان


اوقات شرعي امروز تهران
اذان صبح: times0
طلوع آفتاب: times1
اذان ظهر: times2
غروب آفتاب: times4
اذان مغرب: times5
  اوقات شرعي 30 روز آينده
خلاصه آمار سایت
آمار کلی
آمار کل بازدید 30306
پربیننده ترین روز 06/05/1393
آمار پر بيننده ترين روز 115
بازديد امروز 0
بازديد ديروز 57

 آماربازدید کنندگان : 2233
:. پورتال شهرداری طالقان .:
DOURAN Portal V3.9.8.28
V3.9.8.28
Ajaums