سه‌شنبه, 8 ارديبهشت 1394
               
اطلاع رسانی

به اطلاع شهرواندان محترم طالقان می رساند خط تاکسی مسیر طالقان (میدان شهید فلاحی) به کرج (میدان حصارک - جنب دانشکده)            راه اندازی گردید.


پايگاه هاي اطلاع رساني

سایت های مرتبط

انتقادات و پیشنهادات

همشهـری گرامـی با ارسال نظـرات و پیشنهـادات خود به شماره پیامک 3000604050 یاریگـر مـا باشیـد
 اخبار
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۴/۰۲/۰۸ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۸
به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان طی مراسمی  با حضور شهردار ، امام جمعه ، فرماندار  و سایر مسئولین ذیربط ،  سرگرد کامران ملکی بعنوان فرمانده انتظامی شهرستان طالقان انتصاب شده و از زحمات سرهنگ سلگی تقدیر و تشکر بعمل آمد .دراین مراسم  سرهنگ سلگی گزارشی ازعملکرد خود در دوران تصدی فرماندهی انتظامی شهرستان ارائه نمود .   
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۴/۰۲/۰۳ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۴۱

 به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان  واحد فضای سبز شهرداری اقدام به اجرای آبیاری تحت فشار بخشی از بلور آیت اله طالقانی و کود دهی گل وگیاه درسطح شهر نمود همچنین کاشت گل وگیاه تابستانه در گلخانه و اجرای فضای سبز پارک کولج بالا از اقدامات دیگر فضای سبز در روز های اخیر بود .

تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۴/۰۲/۰۳ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۵۱

واحد خدمات شهر  شهرداری طالقان در روز های اخیر ا قدامات ذیل را انجام داده که اهم انها عبارتتد از ..

1-لکه گیری و آ ...

تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۴/۰۲/۰۲ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۵۳

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز از جذب سرمایه گذار جهت احداث تله کابین خبر داد.دکتر هیربد معصومی یکی از مهمترین اولویت های عمرانی سال جدید را اعلام کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، دکتر هیربد معصومی با اعلام این خبر گفت: "احداث مجموعه گردشگری وسیع و تله کابین در منطقه طالقان می تواند عامل جذب گردشگران داخلی و خارجی شود."
وی افزود: "با احداث تله کابین در دامنه جنوبی به شمالی، شهرهای اطراف مثل ساوجبلاغ و.. نیز دچار تحول خواهند شد."
معاون استاندار البرز گفت: تعامل جهت اح ...

تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۴/۰۲/۰۲ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۲۴

شهردار طالقان با حکم رییس بین المللی شهرداران صلح جهانی در سال 1394عضو مجمع شهرداران صلح جهانی شد . ماتسویی شهردار هیروشیمای ژاپن و رییس سازمان بین المللی شهرداران صلح با ارسال نامه ای به شهردار طالقان اظهار امید واری کرد که تا با یاری شهرداران عضو این سازمان و ارتباطات فرهنگی بین شهرداران و شهروندان در دنیا بتوان گامی برای ترویج فرهنگ صلح ودوستی و زدودن جنگ وخشونت از چهره جهان برداشت ودنیایی پر از صلح و بدون سلاح شیمیایی را شاهد بود . احمد بهزادی شهردار طالقان نیز اظهار کرد : در سال ، یک بار شهرداران  عضو این سازمان ...

تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۴/۰۱/۳۰ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۴۰

با تلاش شهرداری طالقان راه ارتباطی به تپه مزار شهدای گمنام از مسیر جاده دادگستری طالقان انتهای ساختمان هواشناسی احداث گردید. قابل ذکر است مزار شهدای گمنام دارای راه ارتباطی از مسیر جاده خسبان بوده اما این جاده به دلیل شیب زیاد در یک نقطه -کمتر مورد استفاده عموم قرار میگرفت . به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان با احداث این جاده دسترسی به مزار شهدای گمنام شهرستان طالقان به سهولت انجام خواهد گرفت.

تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۴/۰۱/۲۹ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۴۷

به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان با تلاش شبانه روزی اداره راه وشهر سازی ،شهرداری و همکاری اهالی روستاها ، راه ارتباطی روستاهای گراب، گته ده، آسکان ، دهدر،دراپی و خچیره که بطور کامل قطع شده بود بطور موقت وصل گردید. در حال حاضر در این مسیر فقط خودروهای سبک می توانند تردد کنند .همچنین راه ارتباطی روستای وشته از طریق روستای جزن بطور موقت احداث گردید.

تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۴/۰۱/۲۹ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۳۲

راهپیمایی با شکوه حمایت از مردم مظلوم و ستمدیده یمن در طالقان در روز جمعه بیست و هشتم فروردین بعد از مراسم نماز جمعه با حضور نماینده مردم طالقان در مجلس شورای اسلامی، مسئولین و مردم شهید پرور شهرستان طالقان از محل مصلای شهر طالقان تا میدان شهید فلاحی برگزار گردید.
در این مراسم امام جمعه شهرستان طالقان در سخنانی تجاوز وکشتار بی رحمانه زنان وکودکان یمنی توسط آل سعود را محکوم نموده و این امر را غیر انسانی دانست .
وی افزود با اتحاد مسلمانان از هر گونه دخالت بیگانگان در منطقه جلوگیری خواهد شد . در پایان شرکت کنندگان در این راهپیمایی با ...

تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۴/۰۱/۲۶ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۳۳

جلسه شورای اداری با شرکت مسئولین ادارات شهرستان طالقان درمحل فرمانداری  صبح روز سه شنبه 25 فروردین برگزار شد . به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان در این جلسه که با سخنرانی امام جمعه محترم شهرستان وتعدادی دیگراز مسئولین همراه بود شهردار طالقان در سخنانی مهم ابتدا به برسی طرح جامع در نیمه اول سال  جاری اشاره کرد سپس در خصوص احداث ساختمان جدید شهرداری  و تکمیل بلوار ورودی سخنانی ایراد نمود.وی افزود: فاز اول کمر بندی شهر و ترمیم آسیب های سیل اخیر از اولویت های شهرداری طالقان است. در پایان شهردارطالقان از راه اندازی فروشگاه رفا ...

تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۴/۰۱/۲۵ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۵۶

به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن مراسم تقدير از بانوان شهرداری طالقان برگزار گرديد.به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان در این مراسم شهردار طالقان با تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: جايگاه و اهميت زن در اسلام بسيار رفيع و والا است و حضرت فاطمه (س) بهترین و ارزشمندترین نماد زن مسلمان در تمام شئون زندگی است و امید است بانوان شهرداری طالقان با الگو گرفتن از این بانوی بزرگوار در تمام مراحل زندگی در مسیر پیشرفت و تعالی گام بردارند.درپايان اين مراسم به منظور تجليل از مقام زن، لوح تقدير همراه با هدايا به رسم يادبود به كاركنان زن اهداء ...

تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۴/۰۱/۲۴ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۱۵۳
در پی بارندگی های شدید وجاری شدن سیلاب در اکثر روستاها بخصوص رودخانه شاهرود ، احمد بهزادی شهردار طالقان با همراهی اعضای شورای شهر از اکثر مکانهای آسیب دیده شهری و روستاهای صدمه دیده بازدید نمود .شایان ذکر است شهرداری طالقان در مهار و جلوگیری از سیلاب در خیابان شورا نقش بسزایی داشت و با تمام امکانات و نیروهای خدمات شهر ، آتش نشانی و موتوری از  پیشروی سیلاب و خسارات بیشتر به منطقه جلوگیریی نمود. 
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۴/۰۱/۲۴ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۱۸۴
در پی بارندگی های شدید در طالقان رودخانه های این شهرستان طغیان نموده و موجب خسارات وآسیبهای جدی گردید . به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان راهها و پلهای ارتباطی روستاهای وشته نساء گوران گلیرد اورازان گته ده دهدر جوستان و ورکش دچار آسیب دیدگی شدید گردید. برخی از روستاهای حاشیه رودخانه ها دچار آبگرفتگی ،تخریب انهار زراعی، صدمات جدی به تاسیسات برق، تلفن، لوله های انتقال آب شرب روستایی ،ورود گل و لای به مزارع و زمینهای کشاورزی وریزش سنگ از کوهها و رانش بیش از 20 مقطع در روستاهای بالا طالقان و تخریب ب ...
صفحه1از812345678.بعدي.
  آرشيو اخبار

مناسبتها
  ارديبهشت 1394  
 
روز بزرگداشت سعدی

در 1 اردیبهشت
شهادت حضرت امام علی النقی الهادی (ع)

در 2 اردیبهشت
سالروز اعلام انقلاب فرهنگی

در 2 اردیبهشت
سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

در 2 اردیبهشت
روز بزرگداشت شیخ بهایی

در 3 اردیبهشت
شکست حمله نظامی آمریکا به طبس

در 5 اردیبهشت
ولادت امام محمد تقی (ع)

در 9 اردیبهشت

روز شوراها

در 9 اردیبهشت
روز ملی خلیج فارس

در 10 اردیبهشت
روز جهانی کار و کارگر

در 11 اردیبهشت
ولادت امام علی (ع) و روز پدر (تعطیل)

در 12 اردیبهشت
شهادت استاد مرتضی مطهری (روز معلم )

در 12 اردیبهشت
وفات حضرت زینب (س)

در 14 اردیبهشت
روز بزرگداشت شیخ صدوق

در 15 اردیبهشت
روز بیماری های خاص و صعب العلاج

در 18 اردیبهشت
روز بزرگداشت شیخ کلینی

در 19 اردیبهشت
لغو امتیاز تنباکو به فتوای آیت الله میرزا حسن شیرازی

در 24 اردیبهشت
شهادت امام موسی کاظم (ع)

در 24 اردیبهشت
روز بزرگداشت فردوسی

در 25 اردیبهشت
مبعث حضرت رسول (ص)- تعطیل

در 26 اردیبهشت
روز بزرگداشت حکیم عمر خیام

در 28 اردیبهشت
 
 
 
 احمد بهزادی
شهردار طالقان


سه‌شنبه, 8 ارديبهشت 1394


اوقات شرعي امروز تهران
اذان صبح: times0
طلوع آفتاب: times1
اذان ظهر: times2
غروب آفتاب: times4
اذان مغرب: times5
  اوقات شرعي 30 روز آينده
خلاصه آمار سایت
آمار کلی
آمار کل بازدید 36237
پربیننده ترین روز 25/01/1394
آمار پر بيننده ترين روز 293
بازديد امروز 100
بازديد ديروز 111

 آماربازدید کنندگان : 2233
:. پورتال شهرداری طالقان .:
DOURAN Portal V3.9.8.28
V3.9.8.28
Ajaums