جمعه, 9 آبان 1393
               
اطلاع رسانی


پايگاه هاي اطلاع رساني

سایت های مرتبط

انتقادات و پیشنهادات

همشهـری گرامـی با ارسال نظـرات و پیشنهـادات خود به شماره پیامک 3000604050 یاریگـر مـا باشیـد
 اخبار
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۸/۰۷ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۱۴

جلسه کارگروه پسماند شهرستان طالقان براساس بند 3 صورتجلسه 7 مهر 93 برگزار شد.به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان این جلسه به منظور جانمایی مکان استقرار سامانه زباله سوز شهرستان طالقان در محل فرمانداری تشکیل گردید. البرزی مدیر کل شهری استانداری ،محمدی مدیرکل محیط زیست استان البرز،لهراسبی سرپرست فرمانداری شهرستان طالقان ،بهزادی شهردار و اعضای دیگر کارگروه حضور داشتند و در خصوص جانمایی محل استقرار سامانه زیاله سوز شهرداری به بحث و بررسی پرداختند.در پایان از محل های پیشنهادی شهرداری بازدید نمودند.

تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۸/۰۶ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۱۶

هدف از اجرای طرح‌های پدافند غیرعامل کاستن از آسیب‌پذیری نیروی انسانی و مستحدثات و تجهیزات حیاتی و حساس و مهم کشور علیرغم حملات خصمانه و مخرب دشمن و استمرار فعالیت‌ها و خدمات زیر بنایی و تامین نیازهای حیاتی و تداوم اداره کشور در شرایط بحرانی ناشی از جنگ است. در ادامه مطلبی از پایگاه اطلاع رساتی سازمان پدافند غیر عامل می آوریم.

تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۷/۲۹ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۵۶

با توجه به بارش های اخیر در سطح شهر طالقان که تازگی و طراوت خاصی به چهره شهر داده است، با تلاش و زحمات شبانه روزی پرسنل خدمات شهر که در یک هفته اخیر بصورت دوره ای انهار سطح شهر را لایروبی نمودند، تردد شهروندان به سهولت در حال انجام است. هادیان مسئول خدمات شهری ضمن اعلام موضوع یادآور شد شهروندان می توانند با تماس با شماره 137 در صورت آبگرفتی و مسائل شهری مراتب را جهت رسیدگی اعلام نمایند.

تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۷/۲۹ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۴۹

شهردار با همراهی اعضای شورای اسلامی شهر روز سه شنبه 29 مهر با حضور در اداره ورزش و جوانان شهرستان طالقان ضمن گرامی داشت هفته تربیت بدنی و ورزش از اقدامات صورت گرفته در این اداره تقدیر و تشکر نمودند. در این جلسه در خصوص مشکلات ورزش شهرستان بحث و تبادل نظر انجام گذفت و راهکار های موثر و لازم جهت توسعه ورزش شهرستان را بررسی نمودند.   

تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۷/۲۹ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۵۴

دکتر درخشان سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان طالقان در دیدار با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر طالقان گفت : با خرید تجهیزات جدید آزمایشگاهی اکثر آزمایشات پزشکی در طالقان صورت می گیرد. به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان شهردار و اعضای شورای شهر از قسمتهای مختلف شبکه بهداشت طالقان و تجهیزات آزمایشگاهی جدید بازدید کردند. بهزادی شهردار طالقان از زحمات خانم دکتر درخشان سرپرست محترم شبکه بهداشت و درمان طالقان که نقش بسزائی در برقراری تیم آزمایشگاهی داشتند تقدیر و تشکر نمودند.

تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۷/۲۶ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۵۶

عملیات احداث مسیر تپه نورالشهدا پس از یکماه تلاش بی وقفه به پایان رسید. گودرزی معاونت خدمات شهری شهرداری طالقان گفت: با توجه به اینکه مدفن این سه شهید در تپه ای مشرف به شهر بوده و مسیر دسترسی وجود نداشت . در سال جاری با پیگیری این شهرداری و همکاری ادارات شهرستان بالاخص اداره کل هواشناسی استان البرز جهت واگذاری ملک برای احداث مسیر این امر محقق و به بهره برداری رسید. این پروژه به طول 600 متر با حجم 60000 متر مکعب عملیات خاکی انجام شده و در نظر است با همکاری ادارات آبفای شهری و برق شهرستان نسبت به تامین آب و برق محل از مسیر جدیدالاحداث اقدام گردد. ضمن ...

تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۷/۲۶ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۵۳

ورزش صبحگاهی بمناسبت روز تربیت بدنی و ورزش برگزارشد. به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان مسئولین به همراه دانش آموزان مدارس در میدان امام خمینی (ره) گرد هم جمع شده و به  نرمش های بدنی و وسپس پیاده روی نمودند.  از ۲۶ مهرماه تا دوم آبان ماه هر سال به منظور آشنایی جامعه با اهمیت و اثرات کاربرد ورزش در زندگی و جامعه به نام هفته تربیت ‌بدنی و ورزش نام‌گذاری شده است.

تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۷/۲۴ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۵۱
به مناسبت هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی مانور مقابله با سیل و امداد کوهستان توسط پرسنل آتش نشانی شهرداری طالقان برگزار گردید. با توجه به وجود رودخانه های دائمی و فصلی و کوهستانی بودن منطقه آمادگی در برابر حوادث طبیعی امری غیر قابل اجتناب می باشد.پرسنل واحد آتش نشانی این شهرداری در سال جاری در دوره حرفه ای امداد و نجات شرکت نموده و توانستند در مانور مذکور که با حضور اشتری معاون مدیر کل مدیریت بحران ،صفری رئیس بازسازی اداره کل مدیریت بحران و سرپرست فرمانداری حضور داشتند نمره قبولی بگیرند.
شهرداری طالقان به عنوان تنه ...
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۷/۲۲ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۷۸
جلسه بررسی آغاز عملیات اجرایی اتصال محور اصلی جاده طالقان به رمپ ضلع غربی میدان گلینک  با حضور معاونت راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان البرز ، ریاست اداره راه و شهرسازی طالقان ، مجری طرح سد مخزنی طالقان و پیمانکار جاده طالقان برگزار شد. در ابتدای جلسه مشاور طرح درباره پروژه و روند اجرایی آن توضیحاتی را ارائه کرد و در ادامه مجری طرح ضمن تشریح مشکلات اجرای این بخش پروژه تقاضای تسریع در اجرای عملیات نمودند. مهندس صفری معاون راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان البرز ضمن تشکر از هماهنگی و همکاری بین دستگا ...
به مناسبت هفته نیروی انتظامی همایش نیروی انتظامی واصناف در طالقان برگزار شد 
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۷/۱۹ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۵۵

همایش نیروی انتظامی و اصناف به مناسبت هفته نیروی انتظامی روز چهارشنبه  برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان این همایش با حضور مسئولین و اصناف در محل فراهنگسرای جلال آل احمد برگزار گردید. محور اصلی همایش امنیت اخلاقی اصناف بود که سخنرانان در این موضوع سخنرانی کردند. همچنین صبح روز چهارشنبه دعای پرفیض زیارت عاشورا در مزار شهدای گمنام شهرستان طالقان برگزار شد.

تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۷/۱۴ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۱۱۷

خط تاکسی شهر طالقان - کرج بمناسبت عید قربان با تلاش شهرداری طالقان راه اندازی شد. به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان ارتقای کیفی و کمی حمل و نقل بین شهری از اولویت‌های مدیریت شهری به شمار می‌رود . با توجه به درخواست های مکرر همشهریان  و با تلاش و پیگیری شهردار و واحد ترافیک شهرداری خط تاکسی شهر طالقان - کرج همزمان با عید سعید قربان راه اندازی شد. با جانمایی صورت گرفته ایستگاه شهر طالقان در میدان شهید فلاحی جنب شورای اسلامی شهر طالقان و ...

تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۷/۱۴ 
 | 
تعداد بازدیدها : ۶۴

به گزارش روابط عمومی شهردرای طالقان مراسم صبحگاه مشترک بمناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور فرماندار ،شهردار، فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان ، سپاه ناحیه مقاومت و جمعی از مسئولین روز دوشنبه 14 مهر در محل کلانتری مرکزی طالقان برگزار گردید  . در این مراسم جناب سرهنگ سلگی با گزارشی از عملکرد نیروی انتظامی در 6 ماه گذشته از کاهش تخلفات و جرائم خبر داد. در پایان هدایایی به رسم یادبود اهدا گردید

صفحه1از9123456789.بعدي.
  آرشيو اخبار

مناسبتها
  آبان 1393  
 
شهادت امام سجاد به روایتی

روز بزرگداشت آیت ا... علامه سید محمد طباطبایی

روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار

شهادت امام سجچاد (ع)

روز فرهنگ عمومی

روز تجلیل از اسرا و مفقودان

تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز دانش آموز

عاشورای حسینی

تاسوعای حسینی

شهادت آیت ا... قاضی طباطبایی اولین شهید محراب

روز نوجوان و بسیج دانش آموزی

شهادت محمد حسین فهمیده

سالروز افشاگری امام خمینی علیه پذیرش کاپیتولاسیون

آغاز سال 1436 هجری قمری

 
 
 
 احمد بهزادی
شهردار طالقان


اوقات شرعي امروز تهران
اذان صبح: times0
طلوع آفتاب: times1
اذان ظهر: times2
غروب آفتاب: times4
اذان مغرب: times5
  اوقات شرعي 30 روز آينده
خلاصه آمار سایت
آمار کلی
آمار کل بازدید 25972
پربیننده ترین روز 06/05/1393
آمار پر بيننده ترين روز 115
بازديد امروز 16
بازديد ديروز 31

 آماربازدید کنندگان : 2233
:. پورتال شهرداری طالقان .:
DOURAN Portal V3.9.8.28
V3.9.8.28
Ajaums