به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان، مهندس گودرزی معاون خدمات شهر شهرداری طالقان که مدیریت این عملیات را بصورت میدانی برعهده داشت گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور تمامی معابر پرتردد و نقاط مختلف حوزه شهری بصورت شبانه روزی با مواد ضد عفونی کننده گندزدایی و پاکسازی می شود. گودرزی در خصوص اقدامات […]

به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان، مهندس گودرزی معاون خدمات شهر شهرداری طالقان که مدیریت این عملیات را بصورت میدانی برعهده داشت گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور تمامی معابر پرتردد و نقاط مختلف حوزه شهری بصورت شبانه روزی با مواد ضد عفونی کننده گندزدایی و پاکسازی می شود.

گودرزی در خصوص اقدامات پیشگیرانه و مقابله با شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: حفظ سلامت شهری امروز یک اولویت و وظیفه همگانی است که می بایست همه دستگاهها، نهادها، سازمان های دولتی و غیردولتی و از همه مهمتر خود مردم و شهروندان در این راستا تلاش کنند.

وی ادامه داد: شهرداری طالقان هم براساس وظایف و حفظ سلامتی شهروندان برنامه های مختلفی را در راستای پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس اندیشیده و درحال اجرا دارد.

معاون خدمات شهر شهرداری طالقان افزود:جا دارد از همکاری همه جانبه شهروندان عزیز و زحمات شبانه روزی مهندس قاسم پور شهردار ، شورای اسلامی شهر،پرسنل شهرداری و کلیه ادارات خدمات رسان در مبارزه با ویروس کرونا تقدیر و تشکر ویژه داشته باشم.