به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان، از اقدامات ارزشمند شهرداری طالقان که همه روزه با حضور کارشناسان شبکه بهداشت و درمان انجام میگردد، ضد عفونی نمودن سرویس های بهداشتی، ناوگان حمل و نقل عمومی، مدارس، بانک ها، لوازم و باشگاه های ورزشی، ترمینال مسافربری، ایستگاه های تاکسی، ساختمان های اداری شهرستان، بازارچه خود اشتغالی زنان […]

به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان، از اقدامات ارزشمند شهرداری طالقان که همه روزه با حضور کارشناسان شبکه بهداشت و درمان انجام میگردد، ضد عفونی نمودن سرویس های بهداشتی، ناوگان حمل و نقل عمومی، مدارس، بانک ها، لوازم و باشگاه های ورزشی، ترمینال مسافربری، ایستگاه های تاکسی، ساختمان های اداری شهرستان، بازارچه خود اشتغالی زنان سرپرست خانوار و …. می باشد و این پاکسازی ها همه روزه ادامه خواهد داشت.

یکی از نکاتی که در کنترل  ویروس کرونا حائز اهمیت است رعایت نکات بهداشتی می باشد که در این خصوص شهرداری طالقان در کنار شبکه بهداشت و درمان روزانه با پخش بروشور های آموزشی بین ادارات و قرار دادن نکات بهداشتی، آموزشی در فضاهای مجازی تاثیر بسزایی در فرهنگ سازی و پیشگیری از ویروس کرونا ایفاد می نماید.

دیگر اقدام مهم فرهنگی، آموزشی شهرداری معرفی سایت رسمی آموزش آنلاین همگانی جهت مقابله و آشنایی با ویروس کرونا است که شامل ۱۰ کلیپ  آموزشی می باشد و همشهریان عزیز می توانند این فیلم های کوتاه اموزشی را در ۱۰ قسمت مشاهده نمایند و برای دوستان و اشنایان خویش به اشتراک بگذارند.

خوشبختانه در شهرستان طالقان هیچگونه اثری از ویروس کرونا مشاهده نشده ولی باید با رعایت نکات بهداشتی آماده مقابله با آن باشیم و هشدار های بهداشتی و رعایت بهداشت فردی را جدی بگیریم.