به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان، متن پیام به شرح ذیل می باشد: ای نــــــــورِ هدایتگریِ هر گمراهای کوه کرامت نظری بر این کاه ذکر لب من روز قیامت این استیا فــــــاطمه اِشفَعی لَنا عندَالله بسم الله الرحمن الرحیم امام رضا(علیه السلام): هرکس نتواند به زیارت من بیاید، برادرم را در رى یا خواهرم را […]

به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان، متن پیام به شرح ذیل می باشد:

ای نــــــــورِ هدایتگریِ هر گمراه
ای کوه کرامت نظری بر این کاه
ذکر لب من روز قیامت این است
یا فــــــاطمه اِشفَعی لَنا عندَالله

بسم الله الرحمن الرحیم

امام رضا(علیه السلام): هرکس نتواند به زیارت من بیاید، برادرم را در رى یا خواهرم را در «قم» زیارت کند که ثواب زیارت مرا در مى یابد. (زبدة التصانیف، ج ٦، ص ١٥٩، به نقل از کریمه اهل بیت، ص ٣ .)

حضرت معصومه(س) تفسیر معصومیت بود که روزگارى در مدینه طلوع نمود و در روزگار غربت ایمان داران، تبیین عظیم تبعیت بود از ولایت امام رضا (ع) .

آن حضرت به مقام و جایگاهی رسیده بود که الهامات و واردات قلبی الهیه داشته و از این رو لقب ایشان محدثه بود که علاوه بر راوی احادیث‌، در معنای کسی است که با اهل آسمان سخن می گوید.

وفات جانسوز کریمه اهل البیت حضرت فاطمه معصومه(س)، دختر هفتمین پیشوای شیعیان عالم را به ساحت مقدس و ملکوتی حضرت قائم(عج) ،مقام معظم رهبری مدظله و تمامی شیعیان جهان، به خصوص مردم مومن، متدین و شریف شهرستان طالقان تسلیت عرض می نماییم.