به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان، حامد صادقیان با بیان اینکه تلاش شورای شهر پنجم و شهرداری طالقان ارائه خدمات مناسب به شهروندان است گفت: در این راستا تمام ظرفیت های قانونی به کار گرفته شده است. وی افزود: متاسفانه شهرداری طالقان درآمد قابل توجه و اثرگذاری از محل مالیات بر ارزش افزوده ندارد وباید […]

به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان، حامد صادقیان با بیان اینکه تلاش شورای شهر پنجم و شهرداری طالقان ارائه خدمات مناسب به شهروندان است گفت: در این راستا تمام ظرفیت های قانونی به کار گرفته شده است.

وی افزود: متاسفانه شهرداری طالقان درآمد قابل توجه و اثرگذاری از محل مالیات بر ارزش افزوده ندارد وباید نیازهای خود را از منابع درآمدی دیگری تامین کند.

صادقیان ادامه داد: خوشبختانه با نگاه مثبت مسئولان استانی وبا توجه به نیاز شهرستان به منابع مالی بیشتر در سال ۹۸ مجموع اعتبارات شهرستان از محل تملک دارایی با رشدی قابل توجه به ۵۰ میلیارد تومان رسیده که از این میزان سهم شهرداری طالقان به ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان رسیده است.

وی با بیان اینکه این میزان اعتبار در سال گذشته برای مدیریت شهری ۴ میلیارد بوده که تنها نیمی ازآن جذب شده است گفت: قطعا این افزایش اعتبارات می تواند در روند توسعه شهرستان اثرگذار باشد.

عضو شورای شهر طالقان از روند مناسب اجرایی کتابخانه عمومی شهر خبرداد و گفت: تلاش می شود این کتابخانه در پایان سال مالی ۹۸ به بهره برداری برسد ضمن آنکه پارک بزرگ شهر نیز در دستور کار قرار گرفته است.