به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان، شهرداری و شورای اسلامی شهر طالقان در راستای ترویج و اجرای برنامه های فرهنگی اقدام به برگزاری جشنواره آدم برفی نموده اند. در حاشیه این مراسم مهندس قاسمپور شهردار طالقان اظهار داشت: بمنظور مشاركت شهروندان در شادي بارش نعمت الهي، جشنواره ساخت آدم برفي در شهر طالقان برگزار شد. […]

به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان، شهرداری و شورای اسلامی شهر طالقان در راستای ترویج و اجرای برنامه های فرهنگی اقدام به برگزاری جشنواره آدم برفی نموده اند.

در حاشیه این مراسم مهندس قاسمپور شهردار طالقان اظهار داشت: بمنظور مشاركت شهروندان در شادي بارش نعمت الهي، جشنواره ساخت آدم برفي در شهر طالقان برگزار شد.

وی افزود: همزمان با بارش نعمت برف و تلاش خادمان شهر در مديريت شهري جهت بازگشايي معابر و خیابانهای اصلی كه آرامش شهروندان را در پي داشت، جشنواره آدم برفي، نشاطي مضاعف براي خانواده ها به ارمغان آورد.

شهردار طالقان افزود: هدف از برگزاری این جشنواره ایجاد شور و نشاط در بین کودکان و نوجوانان و همچنین ایجاد فضایی نشاط بخش و دلنشین و سرگرم کننده برای خانواده ها و شهروندان طالقانی بوده است.

در این جشنواره مهندس قاسمپور با اشاره به مضرات استفاده از نمک در پاکسازی و آب شدن برفها گفت: از شهروندان محترم خواهشمندیم بمنظور حفظ محیط زیست و طبیعت زیبای طالقان در پاکسازی معابر و کوچه های محله خود همکاری بیشتری نمایند تا از استفاده بیش از حد نمک جلوگیری شود.

شهردار طالقان در ادامه سخنان خود اظهار کرد: در ایام فرخنده دهه فجر قرار داریم و با پیش رو بودن انتخابات سال ۹۸ همه ما وظیفه داریم در انتخابات سرنوشت ساز مشارکت کنیم و از شهروندان محترم خواهشمندم با شور و نشاط و با حضور حداکثری در انتخابات شرکت نماییم.