به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان، با همت بانوان بازارچه خود اشتغالی سرپرست خانوار  در آستانه شب یلدا و به مناسبت پاسداشت آیین کهن ایرانی، جشن خانوادگی و عمومی شب یلدا توسط بانوان بازارچه خوداشتغالی و با مشارکت شورای اسلامی شهر و شهرداری برگزار شد و علاقمندان از غرفه های بازارچه بازدید کردند. در این […]

به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان، با همت بانوان بازارچه خود اشتغالی سرپرست خانوار  در آستانه شب یلدا و به مناسبت پاسداشت آیین کهن ایرانی، جشن خانوادگی و عمومی شب یلدا توسط بانوان بازارچه خوداشتغالی و با مشارکت شورای اسلامی شهر و شهرداری برگزار شد و علاقمندان از غرفه های بازارچه بازدید کردند.

در این مراسم آقای حسینی نسب فرماندار، دکتر لطفی شهردار، سرکار خانم مقیمی ریاست شورا، اعضای شورای شهر، بخشدار مرکزی، همراهان و جمع کثیری از شهروندان حضور داشتند.

آیین فرهنگی هنری یلدا با برپایی کرسی شب یلدا و بازگو کردن آداب و رسوم این شب خاطره انگیز در زمانهای نه چندان دور در جای جای شهرستان طالقان، ارائه محصولات سنتی، غذاهای محلی و صنایع دستی توسط بانوان توانمند بازارچه در دید بازدید کنندگان قرار گرفت.