به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان، متن پیام به شرح ذیل می باشد: بسمه تعالی در آستانه 16 آذر و روز دانشجو، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهیدان راه حق به ویژه شهدای دانشجو و تبریک این روز به همه دانشجویان سربلند کشورمان، نقش مهم و ارزنده‌ این قشر فرهیخته در سرافرازی و پیروزی […]

به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان، متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی

در آستانه 16 آذر و روز دانشجو، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهیدان راه حق به ویژه شهدای دانشجو و تبریک این روز به همه دانشجویان سربلند کشورمان، نقش مهم و ارزنده‌ این قشر فرهیخته در سرافرازی و پیروزی کشور عزیزمان پوشیده نیست. چنانکه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فرمودند: “در جنگ نرم، شما جوان‌های دانشجو، افسران جوان این جبهه‌اید.”

قدر و منزلت دانشجویان از چنان اهمیت و جایگاهی برخوردار است که مقام معظم رهبری آنان را  افسران جنگ نرم نامیدند. به یقین دانش‌اندوزان و دانشجویانی که با حضور در حریم مقدس علم و دانش، بوسه بر ضریح زیبای حقایق می‌زنند و نوای راستین وحی الهی “ن و القلم” را به جان قرین می‌دارند، از زلال معرفت سیراب خواهند شد.

روز دانشجو که همواره سر آغاز مبارزه با استکبار جهانی بوده است را به دانشجویان عزیز  و اهالی فهیم شهرستان طالقان تبریک عرض می نمائیم .