روابط عمومی شهرداری طالقان / مراسم معارفه  مهندس قاسم پورهفتمین  شهردار طالقان با حضور ارتقایی معاونت عمرانی استانداری ،  عسگری مدیرکل امور شهری استان ، حاج آقا حسینی امام جمعه ، دکتر فراهانی  فرمانداراعضای محترم شورای اسلامی شهر و تعدادی از مسئولان شهرستان طالقان به همراه  خانواده های معظم شهدا و معتمدین شهر در سالن […]

روابط عمومی شهرداری طالقان / مراسم معارفه  مهندس قاسم پورهفتمین  شهردار طالقان با حضور ارتقایی معاونت عمرانی استانداری ،  عسگری مدیرکل امور شهری استان ، حاج آقا حسینی امام جمعه ، دکتر فراهانی  فرمانداراعضای محترم شورای اسلامی شهر و تعدادی از مسئولان شهرستان طالقان به همراه  خانواده های معظم شهدا و معتمدین شهر در سالن جلسات  فرمانداری برگزار شد .

در این مراسم  علی قاسم پور ضمن عرض سلام و احترام به حضار ، معتمدین و بزرگوارانی که شرف حضور در این جلسه را داشتند گفت : از اعضاء محترم شجاع شورای پنجم که این شجاعت را در انتخاب اینجانب به خرج داده و با حمایت خود از واگذاری این مسئولیت که بار سنگین آن برای خدمتگذاری به مردم شریف طالقان که در راستای منویات شورای پنجم است تقدیر و تشکر مینمایم .

قاسم پور در قسمتی دیگر از سخنان خود بیان داشت : از دکتر فراهانی فرماندار طالقان ، جناب آقای مهندس عسگری مدیر کل محترم شهری و شوراها، جناب آقای مهندس ارتقایی معاون محترم عمرانی استاندار ، دکتر بهمنی نماینده محترم در مجلس شورای اسلامی و در نهایت جناب آقای دکتر نجفی استاندار محترم و معزز که این اعتماد شورا را تکمیل کرده و ابلاغ اینجانب را صادر نمودند و امروز شرف و شرافت خدمت به مردم طالقان را به من بخشیدند تشکر نموده و جا دارد از جناب اقای تاجیک که علت وابستگی بنده به طالقان بودند تشکر نمایم ایشان در زمان تصدی سمت شهردار طالقان بنده را بعنوان معاون خود انتخاب نمودند و این دلیلی شد که من مدیریت در طالقان را قبول کنم ، قاسم پور اضافه نمود : طالقان پایه و اساسی برای من شد و توانستم بعد از ان وارد کلان شهر بشوم و مسئولیتهای جدیدی را تجربه کنم و من مدیون مردم طالقان هستم و امید وارم دینم را ادا کنم .

شهردار طالقان از پدر بزرگوار خود که هم اکنون شهردار خرمدره می باشد سپاسگذاری نموده و گفت : هر چه دارم از پدرم است و بر من واجب است در همین مراسم دست ایشان را ببوسم و امیدوارم حافظ آبروی پدرم در این شهر باشم .

وی در ادامه از امام جمعه طالقان قدر دانی نموده و اعلام کرد : امام جمعه محترم درد های طالقان را آنقدر شفاف و روشن بیان نمودند که آدم واقعا مشعوف می شود ، ما امیدواریم با پشتیبانی در شهر از توانایی و ظرفیت ایشان در کمک به مردم استفاده بهینه را داشته باشیم .

در پایان شهردار جدید طالقان عنوان نمود : ما سر فصل جدید و برگ جدیدی از خدماتمان را به مردم شروع میکنیم ، سرفصل ما و سرمشق ما قانون ، مقررات و وظائف شهرداری است  در کنار این قانون حتما شهروندان وظایفی دارند که باید آنرا در مقابل شهرداری رعایت کنند تا خدمات بتواند دو جانبه باشد .
 وی گفت : من در کنار اعضائ شورای پنجم شوارای شش نفره را تشکیل خواهیم داد و ان شاء الله بتوانیم اهدافی را که شورای پنجم برای مردم ترسیم کرده ، با همکاری و در کنار هم  خدمات ویژه و خاصی را به مردم ارائه دهیم .
 وی همچنین ابراز امید واری کرد : با کمک استانداری در تصویب طرح تفصیلی ، کمیسیون ماده پنج و کمک در شورای عالی شهرسازی و معماری کشور بتوان این شهر را به سر منزل مقصود رساند.

مهندس قاسم پور بزرگترین شأن خود را از امروز خدمت به مردم  عنوان کرد و به تبع آن بزرگترین شأن همکاران را نیز خدمت به مردم و خادم مردم بودن دانست .