رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر طالقان در پیامی فرا رسیدن سالروز شهادت مهدی باکری و روز شهردار را به دکتر لطفی شهردار طالقان تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان، متن پیام به شرح ذیل می باشد:

باسمه تعالی

شهردار محترم طالقان
جناب آقای دکتر هادی لطفی

نامگذاری ۲۵ اسفند سالروز شهادت سردار سرافراز و شهید والا مقام مهدی باکری به عنوان روز شهردار اقدامی ارزنده و فرصتی مغتنم است تا ضمن قدردانی از فعالیت های متخصصانه و خالصانه خادمان مردم در عرصه های مختلف شهرداری و مدیریت شهری خاصه اقدامات ارزشمند و پی گیری های حضرتعالی در عرصه های مختلف مدیریت شهری طالقان که صورت پذیرفته، این روز را ارج نهیم.

روز شهردار را به شما که در میدان عمل و با وجود همه موانع رشد و توسعه شهر طالقان با بهره گیری از تخصص و سعه صدر و با پی گیریهای شبانه روزی در تلاش هستید تبریک وتهنیت میگویم.

بسی شایسته است به پاس تلاش ها و زحمات مستمر شما در دوره ششم شورای اسلامی شهر طالقان در راستای توسعه و پیشرفت همه جانبه شهرمان ، ۲۵ اسفند که به روز شهردار نامگذاری شده را حضور همه شهرداران کشورمان خصوصا به جنابعالی تبریک عرض نموده، از درگاه خداوند متعال توفیقات روز افزون جهت ارائه خدمات به شهروندان و پیشبرد اهداف تعیین شده را خواستاریم ،موفق و پیروز باشید .