شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر طالقان با صدور پیامی فرا رسیدن هفتم مهر ماه روز آتش‌نشانی و ایمنی را بر همه آتش نشانان فداکار تبریک گفتند

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر طالقان در متن این پیام آمده است:

بدون تردید حرفه آتش نشانی نعمتی است که خداوند تنها به بندگان فداکار، ایثارگر، شجاع و از خود گذشته عنایت می‌کند تا به واسطه این صفات نیکو جان همنوعان خود را نجات دهد.

آتش نشانی قطعاً عشق و ایثار است و نمی‌توان به آن از دریچه حرفه نگاه نمود چرا که اگر عشق و ایثار نباشد هیچ انسانی از جان و همه تعلقات خود برای خدمت به خلق نخواهد گذشت.
لذا یکی از نعمت‌های بزرگ خداوند به مردم وجود انسان‌هایی است که با صبر ، بردباری ، ایثار و از جان گذشتگی به دنبال نجات انسان‌های دیگر در قالب خدمت رسانی هستند .

باید تاکید کرد که روز آتش‌نشانی و ایمنی در سال تنها یک روز نیست بلکه تمام ساعات و دقایق روز متعلق به آتش‌نشانانی است که در هر دقیقه حاضر و آماده برای انجام وظایف خود هستند و هفتم مهرماه فرصتی است برای ادای احترام به تمام ایثارگری‌ها و آماده باش‌هایی که این انسان‌های وفادار و خوش نیت برای آسایش و آرامش ما، جان خود را به خطر می اندازند.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای فداکار آتش‌نشانی و عرض خدا قوت به آتش‌نشانان شریف شهرستان طالقان به ویژه پرسنل زحمتکش آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری طالقان آرزوی موفقیت ، صحت ، سلامتی و سربلندی را در جای جای زندگی از خداوند منان برای یکایک این عزیزان خواستاریم.