به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر طالقان جشن بزرگ ولایت در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر طالقان به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر و میلاد خجسته امام علی(ع) و روز پدر جشن بزرگ ولایت با حضور اقشار مختلف مردم، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، شهردار، رییس و اعضای شورا، فرماندهی نیروی انتظامی و سایر مسئولین شهرستان در فرهنگسرای جلال آل احمد برگزار شد .

در آغاز جشن ولایت جناب آقای قاضی میر سعید عضو و رییس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر ضمن عرض شاد باش و خوش آمد گویی به میهمانان و مسئولان حاضر در این مراسم، به تشریح برگزاری جشن ها و فعالیتهای فرهنگی و تفریحی شورای شهر و شهرداری پرداخت و در اهمیت جایگاه نشاط اجتماعی و ترویج شادی در بین مردم نکاتی را مورد توجه و بررسی قرار داد.

در ادامه نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی طی سخنانی به تبیین اقدامات در حال انجام در سطح شهرستان طالقان خصوصا موضوع گاز رسانی روستاها و حق آبه طالقان پرداخت.

در این مراسم هنرمندان صدا و سیما با اجرای برنامه استند آپ کمدی، برنامه آکروبات و ژانگولر، برگزاری مسابقات هیجان انگیز و برنامه های شاد و سرگرم کننده فضایی دلنشین، هیجان انگیز و شاد برای مخاطبین به نمایش گذاشتند و مجریان توانمند برنامه ضمن برپایی مسابقات شعر خوانی و سرگرم کننده برای کودکان و نوجوانان اوقات خوشی را برای مخاطبان فراهم کردند.

در جشن بزرگ ولایت جوائز و هدایایی ارزشمند از سوی شهردار و اعضای شورای شهر تهیه و به تعدادی از خانواده های شهدا و جانبازان، مربیان و ورزشکاران مدال آور شهرستان، دانش آموزان ممتاز و برتر، پیشکسوتان و صاحبان نامهای مقدس “علی” و “فاطمه” اهدا شد.

از محاسن و ویژگیهای دیگر جشن ولایت برپایی نمایشگاه محصولات خانگی و صنایع دستی طالقان توسط بانوان تلاشگر بازارچه خود اشتغالی در سالن ورودی فرهنگسرای جلال آل احمد بوده که علاوه بر فروش محصولات سنتی و ارگانیک زیباییها و جذابیتهای جشن را دو چندان نمود.

برای دیدن گزارش تصویری این مراسم اینجا کلیک کنید