به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان، این جلسه در دفتر مهندس قاسمپور شهردار با حضور معاونت خدمات شهر و مسئولان کلیه واحدهای شهرداری  برگزار شد. در ابتدای این جلسه مهندس قاسم پور ضمن تبریک و تسلیت  شهادت سردار سرافراز شهید سپهبد قاسم سلیمانی گفت: سردار حاج قاسم سلیمانی چنان محبوبیتی در دلها داشتند که میلیونها […]

به گزارش روابط عمومی شهرداری طالقان، این جلسه در دفتر مهندس قاسمپور شهردار با حضور معاونت خدمات شهر و مسئولان کلیه واحدهای شهرداری  برگزار شد.

در ابتدای این جلسه مهندس قاسم پور ضمن تبریک و تسلیت  شهادت سردار سرافراز شهید سپهبد قاسم سلیمانی گفت: سردار حاج قاسم سلیمانی چنان محبوبیتی در دلها داشتند که میلیونها ایرانی با حضور و برپایی مراسم سوگواری بسیار عظیم، یکصدا با قلبی پر از عشق و اندوه بر تداوم راه سردار سلیمانی با پیروی از دستورات فرمانده کل قوا  حضرت آیت الله خامنه ای مدظله العالی تاکید نمودند.

مهندس قاسمپور اضافه کرد: سردار سلیمانی طی ۴۰ سال مجاهدت در دوران انقلاب اسلامی هیچگاه از مردم توقعی نداشت و چنین است که از این پدر دختری زینبی پرورش می یابد و با صلابتی به یاد ماندنی رسالت پدر خویش را بگوش جهانیان می رساند.

در ادامه این جلسه شهردار طالقان با اشاره به وظایف کنونی ما در غیاب سردار شهید حاج قاسم سلیمانی خطاب به پرسنل شهرداری گفت : اکنون وظیفه ماست که با عشق و همه توان و امکانات خود به مردم عزیز طالقان خدمت کنیم و راه و رسم زندگی سردار شهید سلیمانی  را سرلوحه زندگیمان قرار دهیم.