جواد صادقلو افزود: این نشست در خیابان دادگاه در شهر طالقان به دلیل بارش های مستمر باران در چند روز اخیر رخ داد که خوشبختانه صدمات جانی در برنداشت. وی ادامه داد: این نوع نشست ها به دلیل ضعیف بودن نفوذ پذیری آب در طول سال در برخی از مناطق شهرستان طالقان رخ می دهد […]

جواد صادقلو افزود: این نشست در خیابان دادگاه در شهر طالقان به دلیل بارش های مستمر باران در چند روز اخیر رخ داد که خوشبختانه صدمات جانی در برنداشت.

وی ادامه داد: این نوع نشست ها به دلیل ضعیف بودن نفوذ پذیری آب در طول سال در برخی از مناطق شهرستان طالقان رخ می دهد که جای نگرانی ندارد.

صادقلو گفت: این خیابان در یک فاصله 100 متری 2 نقطه نشست و شکستگی آسفالت داشته و اقدامات مرمت موقت آن بلافاصله آغاز شده و تا پایان امروز به اتمام می رسد.

وی اضافه کرد: با توجه به اعلام هواشناسی مبنی بر شروع بارش از امشب تلاش می شود با اقدامات مرمتی موقت این راه برای مردم بازگشایی شود تا پس از پایان تعطیلات بصورت زیرساختی عملیات مرمت آن انجام شود.

رانش زمین در طالقان در اسفندماه سال گذشته منجر به انفجار گاز شده بود.

در پی اعلام این رانش مرمت، بازسازی و بازگشایی موقت جاده دادگستری و همچنین مسیر دهی و انتقال روان آب و پاکسازی در رفع انسداد دره مجاور ایستگاه هواشناسی با تلاش نیروهای شهرداری طالقان انجام پذیرفت.