به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر طالقان در قسمتی از پیام دکتر لطفی شهردار ، سرکار خانم حمیرا مقیمی ریاست شورا و سایر اعضای شورای اسلامی شهر آمده است : ? سیزدهم رجب ولادت باسعادت حضرت امیرمؤمنان امام علی علیه السلام و روز پدر فرصتی گرانبهاست تا پدران این سرزمین با الگو […]

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر طالقان در قسمتی از پیام دکتر لطفی شهردار ، سرکار خانم حمیرا مقیمی ریاست شورا و سایر اعضای شورای اسلامی شهر آمده است :

? سیزدهم رجب ولادت باسعادت حضرت امیرمؤمنان امام علی علیه السلام و روز پدر فرصتی گرانبهاست تا پدران این سرزمین با الگو قرار دادن زندگی پربار و ارزشمند اولین گوهر تابناک امامت و ولایت مشعل فروزان هدایت را در زندگی خود و خانواده هایشان روشن کنند.  
? امام علی علیه السلام  اسوه بزرگ شیعیان و رفتار این امام معصوم  الگوی مناسب زندگی پدرانه برای همه بویژه مردان شیعه است .
?خجسته میلاد فرخنده همای رحمت، امیر نیکان و روز پدر را به شهروندان گرانقدر طالقان  بویژه پدران و مردان این دیار تبریک عرض نموده و از همه عزیزان در ماه رجب ، ماه نزول رحمت الهی و ماه اجابت دعا التماس دعا داریم.